Přednášející

Lenka Kholová

Lenka Kholová

Lidé a vztahy na pracovišti

LinkedIn Center Manager
The Prague Outlet and NEINVER

Má více než 24letou zkušenost v maloobchodu a velkoobchodu na poli prodeje, školení i event marketingu a PR. Zaměřuje se na pochopení a budování brandu, který používá k dosahování cílů společnosti. Během 8 let jako managing director ve firmě PET FASHION zvýšila obrat z 0 na 20 mil. Kč, otevřela dvě prodejny, spustila e-shop s ročním nárůstem prodeje o 50 %. V roce 2014 uspěla ve finále Czech Businesswoman Award a její firma získala ocenění za 3. místo v soutěži Obchod roku 2010.

Petr Papánek

Petr Papánek

Komunikace na pracovišti

LinkedIn Plant Manager
Johnson Controls

Od roku 1993 pracuje v mezinárodním prostředí automobilového průmyslu, od roku 1998 na vrcholových manažerských pozicích v nadnárodních společnostech se zkušeností zejména s německými, americkými, holandskými a španělskými společnostmi. 

V roce 2005 úspěšně dokončil magisterské studium na ekonomické fakultě České zemědělské univerzity se zaměřením na provozní ekonomii, management a marketing. Absolvoval také semestrální kurz Efektivní manažer programu MBA na Open University a pracovní stáže v Mexiku, Rusku, Německu a Španělsku. V oblasti automotiv je aktivně činný již 16 let, z toho 10 let ve vrcholových manažerských pozicích. Ve své činnosti se zaměřuje na projektový management, management změn, řízení v krizi, problematiku komunikace, systémy týmových organizací a týmové spolupráce a na programy celopodnikového zvyšování výkonnosti a efektivity podniku.

Registrovat