Přednášející

Lenka Kholová

Lenka Kholová

Lidé a vztahy na pracovišti

LinkedIn Senior Business Development Manager CEE
RENOMIA, a.s.

Má více než 24letou zkušenost v maloobchodu a velkoobchodu na poli prodeje, školení i event marketingu a PR. Zaměřuje se na pochopení a budování brandu, který používá k dosahování cílů společnosti. Během 8 let jako managing director ve firmě PET FASHION zvýšila obrat z 0 na 20 mil. Kč, otevřela dvě prodejny, spustila e-shop s ročním nárůstem prodeje o 50 %. V roce 2014 uspěla ve finále Czech Businesswoman Award a její firma získala ocenění za 3. místo v soutěži Obchod roku 2010. Aktuálně působí jako senior business development manager CEE ve společnosti Renomia.

Petr Papánek

Petr Papánek

Komunikace na pracovišti

LinkedIn Plant Manager
Johnson Controls

Od roku 1993 pracuje v mezinárodním prostředí automobilového průmyslu, od roku 1998 na vrcholových manažerských pozicích v nadnárodních společnostech se zkušeností zejména s německými, americkými, holandskými a španělskými společnostmi. 

V roce 2005 úspěšně dokončil magisterské studium na ekonomické fakultě České zemědělské univerzity se zaměřením na provozní ekonomii, management a marketing. Absolvoval také semestrální kurz Efektivní manažer programu MBA na Open University a pracovní stáže v Mexiku, Rusku, Německu a Španělsku. V oblasti automotiv je aktivně činný již 16 let, z toho 10 let ve vrcholových manažerských pozicích. Ve své činnosti se zaměřuje na projektový management, management změn, řízení v krizi, problematiku komunikace, systémy týmových organizací a týmové spolupráce a na programy celopodnikového zvyšování výkonnosti a efektivity podniku.

Registrovat