Přednášející minulého ročníku

9/2018

Petr Papánek

Petr Papánek

Moderace / Komunikace na pracovišti

LinkedIn Plant Manager
Johnson Controls

Od roku 1993 pracuje v mezinárodním prostředí automobilového průmyslu, od roku 1998 na vrcholových manažerských pozicích v nadnárodních společnostech se zkušeností zejména s německými, americkými, holandskými a španělskými společnostmi. 

V roce 2005 úspěšně dokončil magisterské studium na ekonomické fakultě České zemědělské univerzity se zaměřením na provozní ekonomii, management a marketing. Absolvoval také semestrální kurz Efektivní manažer programu MBA na Open University a pracovní stáže v Mexiku, Rusku, Německu a Španělsku. V oblasti automotiv je aktivně činný již 16 let, z toho 10 let ve vrcholových manažerských pozicích. Ve své činnosti se zaměřuje na projektový management, management změn, řízení v krizi, problematiku komunikace, systémy týmových organizací a týmové spolupráce a na programy celopodnikového zvyšování výkonnosti a efektivity podniku.

Lenka Baková

Lenka Baková

Lidé a vztahy na pracovišti

LinkedIn Lektor, poradce, kouč

Vystudovala jsem VUT FAST Brno a praktické zkušenosti jsem získala u nadnárodních i českých firem na pozicích vedoucí výroby, obchodní manažer a HR manažer.  Své technické vzdělání jsem rozšířila o certifikace:  Externí kouč u KC CZ a 4 Augen Coaching u společnosti Fred Maro. Zkušenosti získané za 17 let praxe ve výrobních i obchodních společnostech nyní plně využívám při vedení seminářů, externím poradenství a koučinku, zaměřených především na projektové řízení, výrobní procesy, efektivní řízení a hodnocení zaměstnanců. Jako kouč a mentor se aktivně zapojuji do podpůrných programů pro začínající podnikatelky v mém regionu.

Jiří Hubálek

Jiří Hubálek

Panelová diskuse: Komplexnost a udržitelnost provozu v AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Ředitel technologie
AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

V Aeru pracuje od roku 1982, prošel praxí ve výrobě, pracoval jako technolog montáží a zkoušek letounů. Od roku 1997 pracoval ve vedení technického úseku při zavádění nových výrobních programů.

Od roku 2000 se podílel na získání a zavedení do výroby doposud největší kooperační program v Aeru, unikátní výrobu vrtulníků S-76 pro americkou společnost Sikorsky.

Na pozici ředitele technologie pracuje od roku 2009, se spolupracovníky postupně zavedl do výroby kokpity vrtulníků Blackhawk pro firmu Sikorsky.

Pavel Aplt

Pavel Aplt

Panelová diskuse: Komplexnost a udržitelnost provozu v AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Vedoucí výroby dílů
AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

V AERO Vodochody AEROSPACE a.s. (AVA) pracuje 35 let. Ve firmě nastartoval svoji kariéru na pozici výrobního dělníka a dále pokračoval jako mistr na montážích civilního programu. Během let 2004 – 2007 působil jako vedoucí provozu na montážích civilního programu. Od roku 2007 působí jako vedoucí provozu obráběných dílů a je zodpovědný za výrobu dílů pro všechny projekty, které se v AVA vyrábí.

Tomáš Šourek

Tomáš Šourek

Panelová diskuse: Komplexnost a udržitelnost provozu v AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Vedoucí provozu montáží a zalétávání letadel
AERO Vodochody AEROSPACE a.s.